Informační a navigační systém

Naše společnost je výhradním vlastníkem práv umísťovat informační a navigační tabule na sloupy veřejného osvětlení v Pardubicích.

Informační a navigační systém slouží k informaci o sídle Vaší společnosti (firmy), popř. o sídle provozovny. Na území města Pardubice je k dispozici několik tisíc sloupů veřejného osvětlení. To skýtá možnost umístit tento systém jak v centru města, tak na příjezdových komunikacích do města.

Reklamní tabule o rozměru 1000 x 750 mm, je vhodná pro umístění loga ve firemních barvách a naváděcí informace (směrová šipka, název ulice, vzdálenost, telefonní číslo apod.).

V ceně umístění reklamní tabule na sloupu veřejného osvětlení je:

  • vytvoření grafického návrhu dle požadavku klienta

  • výroba polepu z nereflexní samolepící folie

  • zajištění veškerých schvalovacích řízení na odborech Magistrátu města Pardubic, Policii ČR a jiných dotčených orgánů státní správy, nutných pro umístění reklamní tabule

  • instalace reklamní tabule na sloup veřejného osvětlení

  • pravidelná údržba reklamní tabule po celou dobu smluvního vztahu

  • po ukončení smluvního vztahu deinstalace reklamní tabule

Cena v prvním roce je 9.990,- Kč + příslušné % DPH.

Cena pro další smluvní období je 8.490,- Kč + příslušné % DPH.

V případě Vašeho zájmu Vás rádi navštívíme a vypracujeme návrh nejúčinnějšího rozmístění reklamních tabulí ve městě tak, aby naváděl klienty do Vámi určeného místa.

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC A.S. - reklama

  466 260 846

  reklama@smp-pce.cz

  pracovní doba: 7:00–15:00

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK