Opravy komunikací

V oblasti opravy komunikací pro Vás dokážeme zajistit opravy chodníků a komunikací, zemní práce, frézování asfaltových a betonových povrchů nebo opravy komunikací balenou asfaltovou směsí. Dalšími poskytovanými službami jsou údržba krajnic a opravy obrubníků, zřizování, opravy, čištění a odvodnění komunikací nebo opravy a revize mostů a mostních konstrukcí.

Oprava a výstavba chodníků a vozovek

Zajišťujeme kompletní dodávku veškerých prací nutných k výstavbě, případně rekonstrukci místních a účelových komunikací. Provádíme pokládku nové podkladní vrstvy, případně její opravu, doplnění a přehutnění. Jako finální povrch jsme schopni dodat betonovou i žulovou dlažbu, beton nebo obalovanou asfaltovou směs. Práce provádíme na základě předložené projektové dokumentace a dle přání zákazníka. Doporučíme postupy dle našich zkušeností.

Frézování komunikací

Zajišťujeme zhotovení frézování komunikací v malém a středním rozsahu. Pro tuto činnost disponujeme silniční frézou Wirtgen s šíří záběru 0,5 m. Dle rozsahu a destinace jsme schopni přistavit sběrná vozidla pro vzniklý odpad a zajistit jeho likvidaci.

Zemní práce

Zajišťujeme kompletní dodávku veškerých zemních prací, provádíme ruční výkopy, výkopy s využitím malé i velké mechanizace a také terénní či sadové úpravy. Práce provádíme na základě předložené projektové dokumentace a podle přání zákazníka. Doporučíme postupy dle našich zkušeností.

Oprava komunikací balenou asfaltovou technikou

Opravy komunikací zajišťujeme také balenou asfaltovou směsí. Před pokládkou asfaltových směsí jsme schopni provést přípravu styčné plochy strojním nebo ručním čištěním či aplikaci spojovacího nástřiku. Po pokládce provádíme zátěr napojovacích spár se zadrcením.

Práce provádíme na základě předložené projektové dokumentace a přání zákazníka. Doporučíme postupy dle našich zkušeností. Provádíme jak strojní, tak ruční pokládku asfaltových směsí.

Cena a termín realizace zakázky je upřesněna dle rozsahu díla

Refrence

  • oprava chodníku v ul. Sezemická od křižovatky s ul. Věry Junkové po křižovatku s ul. Bezdíčkova
  • údržba a opravy místních a veřejně přístupných účelových komunikací v majetku Statutárního města Pardubice
  • oprava chodníků v ul. Spojilská, Na Kopci, Hraniční a v části ulic Raabova a Pod Lipami
  • rozšíření parkovacích míst v ulici Luční
  • prodloužení chodníku podél ZŠ do ulice Ve Stezkách
image

Služby města Pardubic a.s.

IČO: 25262572 / DIČ: CZ25262572

Hůrka 1803, Bílé Předměstí,
530 12 Pardubice (mapa)

+420 466 260 811

image

SmP - Odpady a.s

IČO: 27547230 / DIČ: CZ27547230

Hůrka 1803, Bílé Předměstí,
530 12 Pardubice (mapa)

+420 466 260 811

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: