Veřejné a slavnostní osvětlení

V Pardubicích se každý večer rozsvítí více jak 10 000 světel. Svátky a městské slavnosti pak podtrhuje rozsvícení slavnostního osvětlení historických budov. Poslední měsíc v roce se rozzáří hlavní třídy města světelnými vánočními motivy. Vánoční strom na Pernštýnském náměstí není jediný, který se díky nám ve městě rozsvítí. Novinkou výzdoby v roce 2009 se stala výměna části vánočních motivů za úsporné LED diody, které jsou efektivní náhradou tradičního osvětlení a jsou vysoce šetrné k životnímu prostředí. Celkem město rozzáří na 20 tisíc LED diod a žárovek.

Ve městě Pardubice zajišťujeme slavnostní osvětlení historické části města pro různé příležitosti, jejichž význam osvětlení ještě více umocní, například městské slavnosti nebo další významné události či výjimečné kulturní akce. Slavnostní osvětlení se týká především Pernštýnského náměstí, pardubického zámku, historických budov a fontán.

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC A.S. - veřejné osvětlení

  466 260 851

  verejneosvetleni@smp-pce.cz

  pracovní doba: 6:00–14:00

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK