Aktuality

Svoz odpadu v období vánočních svátků 2020 a v novém roce 2021

            V době vánočních svátků ve dnech 24.12. až 26.12.2020, bude zachován standardní harmonogram svozu komunálního odpadu i separovaných složek odpadu pro občany města, firmy i obce.

Všechny separační dvory budou v době vánočních svátků v tyto dny a na Nový rok naopak uzavřeny.

 

            Veškeré svozy odpadů na Nový rok 1.1.2021 (pátek) neproběhnou a budou nahrazeny v plném rozsahu v sobotu 2.1.2021.

Tímto prosíme ty občany a zákazníky, kteří mají svozový den odpadu v pátek 1.1.2021, a kterých se tato změna dotkne, aby toto brali v potaz a nádoby připravili k výsypu o den později než obvykle.  

 

            Od 1. kalendářního týdne roku 2021 bude již svoz probíhat beze změn a pravidelně tak, jak je nastaven standardní harmonogram svozů nádob a dalších služeb.

 

            Dále připomínáme, že Ti, kteří nemohou dopravit po svátcích vánoční stromeček přímo na separační dvůr, mají možnost odložit živé odstrojené vánoční stromky ke stanovištím kontejnerů na komunální, nebo na tříděné odpady (nikoliv do kontejnerů). Stromky odložené k popelnicím u rodinných domků nebudou svezeny. Žádáme občany, aby stromky byly zbaveny veškerých ozdob, protože jsou poté odvezeny na městskou kompostárnu do Dražkovic, kde se stávají vstupní surovinou pro výrobu kompostu.

 

Seznam separačních dvorů a jejich otevírací doby naleznete na: www.smp-pce.cz

 

             Závěrem nám dovolte poděkovat a popřát všem klidné a spokojené svátky prožité ve zdraví a společnosti těch nejbližších.

 

V případě potřeby jakýchkoliv doplňujících informací či dalších dotazů mohou občané kontaktovat pracovníky společnosti Služby města Pardubic a.s. na telefonních číslech 466 260 831-33.

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK