Aktuality

ZAŽIJ MĚSTO!, NABÍZÍ ZÁBAVNÝ PARK SLUŽEB MĚSTA PARDUBIC

V něm Služby na první olympijský víkend, tedy na sobotu 6. a neděli 7. srpna, připravily zábavný program pro rodiny s dětmi pod názvem Zažij město. Název přibližuje, co v parku na návštěvníky čeká. "Olympijský park bude plný sportu. My jsme proto na celý víkend nachystali v našem parku program, který rodinám dovolí vydechnout a pobavit se. Připravené soutěže návštěvníkům umožní vyzkoušet si některé činnosti, které vykonáváme při péči o Pardubice," přibližuje dění v parku ředitelka společnosti Lea Tomková. Všichni členové rodiny si tak budou moct vyzkoušet, kolik sil stojí rozsvítit žárovku, vyrobit květináč, zasadit rostlinu nebo třídit odpad. Na úspěšné soutěžící čekají drobné ceny.

Program víkendu však není naplněn jen soutěžemi. V sobotu zde od 14 a od 16 hodin vystoupí Loutkové divadlo Kozlík, v neděli pak ve stejné časy svým koncertem potěší kapela Pískomil se vrací, která baví zejména dětské diváky rytmickými melodiemi a vtipnými texty. Oba dny lze park navštívit od 9 do 17 hodin, kdy zde po celou dobu najdete skákací hrad, k jízdě připravené tříkolky, malování na obličej nebo možnost vyfotit se s maskotem Služeb - velkým plyšovým slonem. Občerstvení na místě je samozřejmostí, stejně jako vstup zdarma. Po oba dny program moderuje Mirek Vaňura. Více informací najdete na Facebooku Služeb města Pardubic. 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK