Aktuality

Na Pardubáky čeká odměna za sběr nebezpečného odpadu

 NA PARDUBÁKY ČEKÁ ODMĚNA ZA SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU


Chovat se ekologicky a ještě k tomu mít šanci vyhrát. Právě tato motivace láká v těchto dnech Pardubáky k účasti v soutěži Odevzdej a vyhraj!, kterou pořádá akciová společnost SmP - Odpady.
Je určena všem, kteří až do 15. 7. navštíví některý z pardubických separačních dvorů a odevzdají zde k ekologické likvidaci nebezpečný odpad. Na místě pak vyplní soutěžní lístek a koncem července tak budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Na deset šťastlivců čekají tablety, mobilní telefony či meteostanice. Již v prvních dnech získala soutěž značný ohlas ze strany veřejnosti, a tak se dá očekávat vysoká účast a zároveň i velká konkurence při losování. Tím spíš Pardubáci uvítají možnost zvýšit své šance:  čím vícekrát občan na separačních dvorech nebezpečný odpad odevzdá, tím víc lístků bude moct vyplnit. Jediným omezením je přitom jedna návštěva v jednom dni.
Mezi nebezpečný odpad patří například různé chemikálie, oleje, barvy, autobaterie, ale také hnojiva či provozní kapaliny z automobilů. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici na adrese www.smp-pce.cz/soutez a nahlédnout do nich lze také na jednotlivých separačních dvorech, kde sběr nebezpečných odpadů probíhá a kde se lze i do soutěže zapojit. Jejich provozní doba a adresa jsou k dispozici taktéž na internetových stránkách, spolu s kompletním výčtem druhů nebezpečného odpadu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK