Aktuality

Pardubické krematorium zve veřejnost na ojedinělou prohlídku

\"Prohlídky budou probíhat v sobotu 1.11.2014 v době od 14,00 do 18,00hod.. Zájemci si mohou prohlédnout prakticky veškeré prostory této budovy, navštíví také místo, na kterém se natáčel kultovní film s Janem Hrušinským v hlavní roli, Spalovač mrtvol. Velkým lákadlem bude jistě prohlídka současných kremačních technologií, které jsou návštěvníkům zpřístupněny právě v době \"dušičkových\" svátků,\" říká Světlana Pozníková, mluvčí Služeb města Pardubic.  

\"Služby města Pardubic, které provozují centrální pardubický hřbitov a další hřbitovy se na Památku zesnulých pečlivě připravují. Probíhá intenzivní úklid všech prostranství a počítá se s prodloužením otevírací doby centrálního hřbitova. Po dobu dušičkového víkendu

1-2.11.2014 bude centrální hřbitov otevřen od 7,00 do 20,00 hodin\", dodává mluvčí Služeb.

Služby se připravují tradičně ve spolupráci s Městskou policií, která zvýšeným dohledem pomáhá udržovat pořádek na hřbitovech i okolí.

\"V souvislosti s tím upozorňujeme návštěvníky, aby byli velice obezřetní a svoje osobní věci neodkládali, měli je pod neustálým dohledem a nedávali tak svým důvěřivým chováním impuls k případným krádežím mnohých zlodějíčkům\", dodává Světlana Pozníková.

    

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK