Aktuality

Služby podpořily pardubické Nezlomené

 Pardubičtí Nezlomeni jsou dnes již tradičním celkem, který se stará jednak o sportovní aktivity vozíčkářů, ale v neposlední řadě je také sdružením otevřeným všem bez rozdílu, tedy i tak zvaně zdravým, kteří se chtějí zasazovat o práva druhých a není jim lhostejný osud handicapovaných občanů. „S podporou Nezlomených jsme neváhali. Na jejich příkladu je dobře vidět, jak funguje, když se handicapovaní chtějí postarat sami o sobe a ne v první řadě spoléhat na pomoc ostatních. Myslím, že o to raději každý jednotlivec i organizace takové sdružení podpoří,“ říká ředitelka Služeb města Pardubic Lea Tomková.

Občanské sdružení Nezlomeni vzniklo na základě popularizace aktivit tělesně postižených osob a jejich přátel. Má za cíl provozovat sportovní, sociální, společenské, kulturní a hospodářské činnosti, včetně organizace sportovní činnosti a vytváření pro ní materiální a tréninkové podmínky. Mezi jeho úspěšné členy patří třeba  několikanásobná mistryně republiky Spomenka Habětínková Tomič nebo reprezentant České republiky ve sledge hokeji Tomáš Kvoch.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK