Aktuality

Ve Službách města Pardubic a.s. jsou jarní práce v plném proudu

 Akciová společnost Služby města  Pardubic se prostřednictvím specializuje na údržbu veřejné i soukromé  zeleně a všech dalších odborných i neodborných činností, které jsou s tím spojené.

Specializované činnosti jsou realizovány prostřednictvím rozličných technologií pro sečení trávy, od příkopových sekaček přes sečení svahů nebo dálkově řízenou  sekačkou Spider. Firma se také specializuje na  mulčovaní  po sečení trávy se sběrem, či na sběr listí.

Moderní technologie jsou použitelné nejen  na velkých plochách, ale i v členitém terénu různých  firemních areálů.

Specialitou jsou i chemické postřiky  selektivními herbicidy, hnojení  dlouhodobými hnojivy Garden Boom, vertikutace trávníků, pískování, ale i top dresink na reprezentačních veřejných travních .plochách i soukromých pozemcích.

Péče o zeleň to ovšem není  jen sekání trávy.

Mezi další odborné činností se kterými si umí zaměstnanci akciové společnosti poradit, patří   řezy  stromů a keřů nebo jejich kácení pomocí vysokozdvižné plošiny, popř. lezeckou technikou, samozřejmostí je i frézování pařezů.

Výsadba stromů je prováděna podle  standardů vydaných Agenturou ochrany přírody a krajiny a Lesnickou dřevařskou  fakultou Mendelovy university v Brně.

Vysoká odbornost zaměstnanců je zajišťována pravidelnými specializovanými školeními.

Samozřejmostí je i výsadba keřů,  letničkových i trvalkových záhonů, cibulovin, včetně provádění zálivky.

Divize Agroservis Služeb města  Pardubic  se již třetí rok stará o městské lesy.

Provádí těžbu a prodej  dřeva. Z těžby i ze  zbytků po těžbě,  prodává štípané palivové dříví do krbů i do kamen. Sází nové stromky, staví oplocenky, ožíná nové výsadby.

 

Služby provádí kompletní údržbu zeleně  venkovních ploch areálů a ve  spolupráci s dalšími odbornými pracovišti společnosti,  také nabízí možnost zimní údržby, zametání zpevněných ploch chodníkovými i silničními zametacími vozy, mytí  vozovek, vodorovné i svislé dopravní značení, výstavbu  a údržbu  venkovního osvětlení, odvoz a likvidaci odpadů.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK