Aktuality

Pardubické krematorium zve na listopadový den otevřených dveří

U příležitosti tradičního podzimního svátku, Památky zesnulých, otevře již tradičně své brány široké veřejnosti, pardubické krematorium.

Prohlídky této jedinečné kulturní památky budou probíhat v sobotu 2.11. 2013 v době od 13,00 do 17,00 hodin. Pro zájemce je připravena prohlídka velké a malé obřadní síně a dalších prostor. Navíc, jako jediný den v roce, budou mít návštěvníci možnost shlédnout současné funkční kremační technologie. Prohlídka bude doprovázena odborným výkladem, reprodukovanou hudební projekcí a ojedinělou projekcí významných pardubických osobností pardubického slavína.

Služby, které provozují také centrální pardubický hřbitov a další hřbitovy se na Památku zesnulých pečlivě připravují. Před „dušičkami“ probíhá intenzivní úklid všech prostranství a již tradičně se počítá s prodloužením otevírací doby centrálního hřbitova. Otevřen bude po dobu dušičkového víkendu do neděle 3.11. do 20,00 hodin.

Služby se připravují tradičně ve spolupráci s Městskou policií, která pomáhá zvýšeným dohledem udržovat pořádek na hřbitovech i okolí. V souvislosti s tím upozorňujeme návštěvníky, aby byli velice obezřetní a svoje osobní věci neodkládali a měli je pod neustálým dohledem a nedávali tak svým důvěřivým chováním impuls k případným krádežím mnohých zlodějíčkům. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK