Aktuality

Omluva Služeb města Pardubic pozůstalým a účastníkům smutečního obřadu

Akciová společnost se touto cestou omlouvá všem pozůstalým a účastníkům smutečního obřadu zesnulého, pana Imricha Kleina, který se v pardubickém krematoriu konal v pátek 23.8.2013 v 10,30hod.

Pozůstalým byl v rámci pohřebních služeb, nabídnut svoz smutečních hostů na obřad, prostřednictvím soukromého  autobusového dopravce pana Vlastimila Danihelky z obce Komárov. Ten měl účastníky pohřbu vyzvednout v uvedený den na autobusových zastávkách v obci Kladina, Velkých a Malých Kolodějích a ve Vesce. Bohužel, dopravce pan Danihelka, tuto sjednanou službu nezajistil, a tímto neseriózním a necitlivým přístupen znemožnil  pozůstalým a smutečním hostům účast na pohřbu zesnulého pana Imricha Kleina.

Služby města Pardubic a.s. zároveň touto cestou oznamují, že s výše jmenovaným dopravcem, panem Danihelkou již v budoucnu spolupracovat nebudou.

    

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK