Aktuality

Sakury zalila primátorka sektem

V pardubické ulici Na Okrouhlíku je spolu s ředitelkou naší společnosti Leou Tomkovou sázeli čelní představitelé města včetně primátorky Štěpánky Fraňkové. První vysazené sakuře se navíc dostalo zálivky sektem.

Výsadba nového stromořadí na Dubině je první z akcí, jimiž si naše společnost v letošním roce připomíná patnácté výročí svého založení. Společně s ředitelkou naší společnosti a pardubickou primátorkou sázeli stromy také náměstek primátorky Jiří Rozinek, předseda představenstva David Letošník, starosta místního obvodu Vítězslav Štěpánek a další představitelé města, stejně jako děti ze základní školy Studánka. “Nechceme si naše výročí připomínat uzavřenými oslavami, ale naopak dáváme přednost akcím, které jej sice připomenou, ale mají hlubší význam. Příkladem toho jsou právě vysazené sakury, které, jak doufáme, zlepší prostředí pro místní občany,” říká ředitelka Lea Tomková. Další příležitostí k nahlédnutí pod pokličku každodenní práce naší společnosti bude Den otevřených dveří, připravovaný na 12. května.

 

 

Světluše Pozníková, 19. dubna 2011,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK