Aktuality

Setkání členů Sdružení komunálních služeb

 

 

Světluše Pozníková, 13. dubna 2011

Akce se zúčastnila téměř stovka účastníků, jak z řady zástupců technických služeb, tak zástupců z 18 firem, které se zabývají prodejem komunální techniky. Ve čtvrtek 7.4. v dopoledních hodinách proběhly v kongresovém sále hotelu Štika prezentace jednotlivých vystavovatelů a členů SKS. Programu se zúčastnila také primátorka města Pardubic, Štěpánka Fraňková.

Odpoledne pokračoval program výstavou komunální techniky v areálu Služeb města Pardubic a.s. Účastníci si mohli prohlédnout téměř 30 druhů nejrůznějších mechanizmů a strojů našich i světových značek. K vidění byly např. komunální traktory s nástavbami pro sekání příkopů, cisterny na zalévání, zametací vozy i technika pro svoz komunálního odpadu.

V závěru dne byla pro účastníky připravena odborná přednáška vztahující se k Operačnímu programu Životní prostředí na téma “Prašnost a podpora de minimis”, tzn. jak snížit imisní zátěž omezením prašnosti z plošných zdrojů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK