Aktuality

Naše výročí oslavíme sázením stromů

Naše společnost byla založena v roce 1996 za účelem péče o město Pardubice, údržby technického mobiliáře, sběru a likvidace odpadu a realizace dalších činností, nezbytných pro bezproblémový chod města. Společnost se mimo jiné také stará o provoz pardubického krematoria, které je od loňského roku národní kulturní památkou. V roce 2008 vznikla dceřiná společnost SmP-Odpady, která zajišťuje nakládání s komunálním i separovaným odpadem.

\"\"

Oslavy k patnáctému výročí nejsou soustředěny do jediného dne nebo jediné akce. Naopak, budeme se snažit připomínat své výročí průběžně po celý rok. První významná akce, \"sázení stromů\", proběhne v pátek 15. dubna od 10,00 hod. v ulici Na Okrouhlíku, mezi ulicemi Dašická a Studánecká.

“Chceme tak přispět ke zlepšení podmínek v místě a podpořit výsadbou stromů to, o co se snažíme celých patnáct let. Totiž aby Pardubice byly příjemným místem k životu,” říká Lea Tomková, ředitelka Služeb města Pardubic. Tato akce je určena široké veřejnosti a každý, kdo má zájem zasadit si svůj strom, může využít této příležitosti.

Světluše Pozníková, 5. dubna 2011

    

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK