Aktuality

Opravy po zimě

Služby města Pardubic zahájily opravy výtluků na komunikacích. Po velmi náročné zimě byl zmapován stav komunikací v Pardubicích a nezbývá než dodat, že letošní zima dala vozovkám hodně zabrat.

V současné době probíhají opravy v centru města. Na základě objednávek jednotlivých městských obvodů zahájíme opravy komunikací po zimním období i v ostatních částech města Pardubic.

Technologie oprav je volena podle poškození vozovek, a to frézováním, vyplňováním výtluků nebo tlakovým zástřikem.

Samozřejmě se snažíme, aby došlo k minimálnímu omezení provozu na komunikacích, proto práce na opravách provádíme i v nočních hodinách. Nejzazším termínem oprav vozovek po zimním období je dle zákona stanoven datum 31. 5. 2010.

Pro řádný průběh oprav, žádáme řidiče, aby respektovali instalované dopravní značení v opravovaných lokalitách. Také prosíme řidiče o trpělivost a za případné komplikace v provozu na komunikacích se předem omlouváme. Věříme však, že opravené vozovky bez výtluků jsou pro všechny řidiče bezpečnější a omluví dočasná omezení plynulosti dopravy ve městě.

Nina Kvapilová, 26. března 2010

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK