Textilní banner na sloupech veřejného osvětlení

Zajišťujeme reklamu na sloupech veřejného osvětlení formou umístění textilního banneru s reklamním potiskem. Tyto bannery lze umístit dle přání zákazníka na vybrané sloupy veřejného osvětlení, jejichž kontrukce umožňuje zavěšení banneru. Sloupy se nacházejí v centru města a na příjezdových komunikacích. Seznam vybraných sloupů naleznete ZDE.

Banner ("reklamní šála") musí být vyroben z prodyšného materiálu (např. polystreč nebo polyflag) o hmotnosti cca 120g/m2. Jeho rozměry jsou 70 cm na šířku a 300 cm na výšku (čistá reklamní plocha).K banneru budou přišity na čtyřech místech tkanice o délce 2 x 50 cm. Na každém konci banneru bude zašit tunel o průměru 10 cm.

Technický nákres provedení banneru naleznete ZDE.                      

Ceník pronájmu a montáže                                                       

délka pronájmu

pronájem - 1 týden

300 Kč

pronájem - 2 týdny

600 Kč

pronájem - 3 týdny

900 Kč

pronájem - 4 týdny

1 200 Kč

montáž/demontáž jedné šály

1 600 Kč

Ceník se týká pouze umístění reklamních šál na sloupech veřejného osvětlení. Cena pro reklamní šály umístěné na Pernštýnském náměstí (radnice a Spolkový dům) bude upřesněna dle rozsahu a skutečných nákladů.

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK