O společnostech

Úkoly a práce společností Služby města Pardubic a.s. a SmP - Odpady a.s. spočívají v péči o město Pardubice, jeho čistotu, pořádek a svoz odpadu, dobrý stav komunikací a jejich schůdnost v zimním období, městskou zeleň, úklid veřejných ploch, bezchybný provoz semaforů a osvětlení města pro jeho bezpečnost. Obnovujeme městský mobiliář i dětská hřiště. Realizujeme navigační reklamu na sloupech veřejného osvětlení, čímž pomáháme k lepší orientaci ve městě. Propagujeme kulturní a sportovní dění v Pardubicích na výlepových plochách. Poskytujeme pohřební služby a provozujeme pardubické krematorium.

Zákazník nejdůležitější pro naši existenci je Statutární město Pardubice spolu s městskými obvody. Naše služby však vykonáváme se stejnou péčí i pro ostatní města a obce regionu. Firmy působící na Pardubicku, soukromé osoby a instituce tvoří ostatně nejčetnější položku v portfoliu našich zákazníků.

Naše hodnoty, kterými definujeme vize a cíle, spočívají v pečlivě a kvalitně odvedené práci. Vždy hledáme způsob, jak vyhovět potřebám našich zákazníků, či ještě lépe - jejich potřeby předvídat. Při realizaci našich služeb zůstává naší prioritou ochrana životního prostředí a bezpečnost práce, v souladu s požadavky mezinárodních norem.

Akciová společnost SmP – Odpady a.s. byla založena dne 16. září 2008, a to jako dceřiná společnost Služeb města Pardubic a.s. a je v jejím 100% vlastnictví. Od 1. ledna 2009 tato firma převzala většinu povinností akciové společnosti Služby města Pardubic v oblasti svozu a likvidace odpadů. Společnost těží ze zkušeností v oboru a z významného postavení na regionálním trhu. 

Ceníme si toho, že čisté a udržované město Pardubice je dobrou vizitkou naší práce.

 

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC A.S. 

  466 260 811

  podatelna@smp-pce.cz

  pracovní doba: 5:00–21:00

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK