Aktuality

Svoz odpadů a separační dvory o vánočních svátcích a na Nový rok

V době vánočních svátků ve dnech 24.12. až 26.12.2021, bude zachován standardní harmonogram svozu komunálního odpadu i separovaných složek odpadu pro občany města, firmy i obce.

 

Všechny separační dvory budou v době vánočních svátků v tyto dny a na Nový rok 1.1.2022 naopak uzavřeny.

 

Od 1. kalendářního týdne roku 2022 bude již svoz odpadu i provoz separačních dvorů probíhat dle běžné pracovní doby a obvyklých harmonogramů.

 

 

            Dále připomínáme, že Ti, kteří nemohou dopravit po svátcích vánoční stromeček přímo na separační dvůr, mají možnost odložit živé odstrojené vánoční stromky ke stanovištím kontejnerů na komunální, nebo na tříděné odpady (nikoliv do kontejnerů). Stromky odložené k popelnicím u rodinných domků nebudou svezeny. Žádáme občany, aby stromky byly zbaveny veškerých ozdob, protože jsou poté odvezeny na městskou kompostárnu do Dražkovic, kde se stávají vstupní surovinou pro výrobu kompostu.

 

 

Seznam separačních dvorů a jejich otevírací doby naleznete na: Separační dvory | Služby města Pardubic a.s. (smp-pce.cz)

 

Závěrem nám dovolte poděkovat a popřát všem klidné a spokojené svátky prožité ve zdraví a společnosti těch nejbližších.

 

 

V případě potřeby jakýchkoliv doplňujících informací či dalších dotazů mohou občané kontaktovat pracovníky společnosti Služby města Pardubic a.s. na telefonních číslech 466 260 831-33.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK