Aktuality

Vylosování výherců soutěže "Hodit už se nebudou, na to vemte jed"

Dne 4.4.2017 proběhlo v sídle společnosti Služby města Pardubic a.s. pod notářským dohledem JUDr. Čírtkové losování výherců soutěže "Hodit už se nebudou, na to vemte jed".

Celý článek >


Uzavření pokladny dne 24. dubna 2017

Dne 24. 4. 2017 bude pokladna z technických důvodů UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení.


SVOZ ODPADU A SBĚRNÉ DVORY O VELIKONOCÍCH 2017

Svoz komunálních odpadů bude probíhat na Velký pátek 14.4.2017 tak, jako v běžný pracovní den.
Žádáme proto občany, kteří mají běžný svozový den odpadu v pátek, aby přistavili své nádoby k odvozu.
Taktéž bude probíhat i svoz bioodpadu z hnědých popelnic a přistavování velkoobjemových kontejnerů. V pátek 14.4.2017 jsou taktéž otevřeny ty sběrné dvory, na které připadá v pátek běžná otevírací doba.

V sobotu 15.4.2017 budou otevřeny všechny sběrné dvory, na které připadá v sobotu běžná otevírací doba.

Na Velikonoční pondělí 17.4.2017 bude svoz komunálního i tříděného odpadu a přistavování velkoobjemových kontejnerů probíhat jako v běžný pracovní den, pouze všechny sběrné dvory zůstanou v tento den zavřené!

Přejeme všem krásné Velikonoce a bohatou pomlázku :-)

Služby města Pardubic a.s.

 

 


Lokální opravy po zimě

V příštích dvou týdnech, tedy od 3. 4. 2017 do 13. 4. 2017 budou probíhat lokální opravy po zimě v lokalitě Dubina (ul. Josefa Janáčka, Dubinská, Lidmily Malé a Blahoutova) a také v ulici Kyjevská (od křižovatky s ulicí Průmyslovou po křižovatku ulic MUDr. Ducháčkové) včetně části nadjezdu u nemocnice (Kyjevská – Štrossova) dále ulice Bubeníkova (od křižovatky Štrossova po Prokopům Most). Jedná se o opravu asfaltových krytů frézováním a pokládku nového asfaltového krytu.

 

Tímto prosíme všechny řidiče, cyklisty a chodce o opatrnost a shovívavost při provádění těchto prací.


Začíná tradiční čištění města

V pondělí 13.3.2017. Probíhat bude v jednotlivých částech města dle schváleného Plánu čištění. Četnost úklidu jednotlivých ulic bude zhruba 1x až 2x ročně.

Celý článek >


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK