Ekologická likvidace autovraků

V oblasti likvidace autovraků poskytujeme fyzickým i právnickým osobám služby reprezentované označením ekologická likvidace autovraků. Vaše staré nebo nabourané vozidlo od Vás převezmeme k ekologické likvidaci, zajistíme případně jeho odtah do našeho areálu a vydáme Vám potvrzení o převzetí autovraku, které Vám bude sloužit jako podklad k odhlášení vozidla z evidence vozidel.  

Nabízená služba se vztahuje na autovraky, resp. vozidla osobní, užitková, nákladní i jejich přívěsy či návěsy. Podle zákona o odpadech je majitel autovraku povinen jej odevzdat pouze osobě oprávněné k jeho převzetí. Naše společnost je jednou z takto oprávněných firem  v Pardubickém kraji. V případě, že majitele nelze identifikovat, považuje se za majitele obec, na jejímž katastru se vrak nalézá – naši nabídku tak ocení i obecní či městské úřady.

Sběr autovraků k následné ekologické likvidaci provádíme na základě souhlasu k provozu zařízení ke sběru autovraků, vydaného Pardubickým krajem. Místem odběru autovraků je sídlo společnosti Služby města Pardubic a.s., Hůrka 1803, Pardubice. Vozidla přebíráme v pracovní dny od 7.00 hod do 15.30 hod. 

 

Majitel vozidla jej odstaví na vyhrazeném parkovišti v našem areálu, demontuje zde registrační značky a předloží potřebné doklady (velký technický průkaz, občanský průkaz). Na základě kontroly vozidla a předložených dokladů Vám vystavíme Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. V případě, že předávající osoba není majitelem vozidla, předloží ještě plnou moc (neověřenou). V případě, že se jedná o firemní vozidlo, předloží předávající navíc kopii výpisu z obchodního rejstříku.

Pokud nemůžete zajistit dopravu autovraku sami, zajistíme odtah vlastní technikou za poplatek.

Naším společným přáním je, aby autovraky našly cestu k nám dříve, než se stanou ostudou našich měst a obcí.

 

 

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC A.S. 

  466 260 871, 777 623 933

  zelen@smp-pce.cz

  pracovní doba: 7:00–15:30

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK