Naše společnost provádí v této oblasti následující činnosti:

 

  • svoz a likvidace komunálních a živnostenských odpadů sběrnými nádobami různých typů (popelnice 110 l, kovové i plastové,popelnice 120 l a 240 l, kontejnery 1100 l)

  • jednorázové svozy odpadu

  • mobilní svozy odpadů a nebezpečných odpadů z obcí i firem

  • svoz a likvidace separovaného odpadu (sklo, plasty, kovový odpad, papír, … atp.)

  • výsyp venkovních odpadkových košů a košů na psí exkrementy

  • odvoz a likvidace stavebních a demoličních odpadů, velkoobjemového odpadu (starý nábytek, kancelářské zařízení atp.), odpadů z údržby zeleně (větve, trávy…)

  • likvidace černých skládek

Naše společnost pro město Pardubice provádí svoz komunálního odpadu od občanů na celém území města. Ročně zákonným způsobem zlikvidujeme více jak 30 000 tun odpadu produkovaného ve městě Pardubice a okolních obcích.

ZDE si můžete najít  svozové dny komunálního odpadu prováděné v ulicích Pardubic. 

Pomůcka: po otevření tabulky zadejte na klávesnici ctrl + F a do tabulky zadejte konkrétní ulici.  

V souvislosti se svozem komunálního odpadu zajišťujeme pronájem a výměny odpadových nádob.

Na přání zákazníka zajistíme také vynášku a zanášku odpadových nádob.
K uložení části odpadu, který je možný dále využívat , jako jsou plasty, sklo a papír, slouží téměř 1600 speciálních nádob trvale rozmístěných ve městě.

Dále má každý občan města Pardubic možnost odložit odpad, který se nevejde do běžných popelnic (nábytek, koberce, lina …) do tzv. velkoobjemových kontejnerů přistavovaných dle platného harmonogramu a daný kalendářní rok.

Díky správně nastavené cenové hladině a vlastní obchodní činnosti neustále rozšiřujeme počet pravidelně obsluhovaných soukromých subjektů. V současné době máme uzavřeny smlouvy s cca 1 500 soukromými firmami i státními institucemi v regionu Pardubicka.

Reference:
svoz komunálních odpadů ve všech částech Pardubic, kompletní likvidace odpadu včetně poradenské činnosti např. pro Dopravní podnik města Pardubic, svoz komunálního a separovaného odpadu v obcích Borek, Bukovka, Časy, Černá u Bohdanče, Hlavečník, Hrobice, Kostěnice, Kunětice, Mikulovice, Ostřešany, Rokytno, Rybitví, Sezemice, Spojil, Staré Jesenčany, Třebosice, Uhřetická Lhota, Vlčí Habřina, Zdechovice. Svoz nebezpečných odpadů a zpětně odebraného elektrozařízení v obcích Moravany, Dašice, Nasavrky, Rokytno a dalších obcích. Svoz biologicky rozložitelných odpadů z obchodních domů.

 

Soubory ke stažení ke článku Svoz komunálních odpadů z obcí a firem

 

Svozové dny komunálního odpadu (xls - 0.06MB)

 

 

 

SmP odpady A.S. 

Pro obecné informace nás kontaktujte:

  466 260 831 - 833

  odpady@smp-pce.cz

  pracovní doba: 7:00–15:00

 

Pro dotazy týkající se přistavení velkoobjemových kontejnerů volejte
na 777 612 403 nebo svozu komunálního odpadu 733 611 857.

  pracovní doba: 6:00–14:30

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK