Svoz komunálního odpadu od občanů města

K odkládání komunálního odpadu slouží popelnicové nádoby černé barvy o objemu 120, 240 l a kontejnery o objemu 1100 l, které jsou rozmístěny v místech s vysokou koncentrací obyvatelstva, především na sídlištích. Tzv. “občanské” nádoby jsou označeny číslem popisným, aby bylo patrno, k jaké nemovitosti patří a zelenou samolepkou s nápisem “Směsný komunální odpad”. Tato samolepka určuje druh ukládaného odpadu a označuje našim pracovníkům nádobu, která se má svážet.

Jednotlivé svozové dny, dle ulic v Pardubicích, naleznete ZDE. Nádoba by v den svozu měla být volně přístupná v době od 5.30 hod.

Pravidla pro ukládání odpadu do nádob

Do nádob se umísťuje směsný komunální odpad, tj. odpad který vznikne po vytřídění využitělných odpadů, nebezpečných odpadů, objemného odpadu a výrobků, které podléhají zpětnému odběru. Zjednodušeně lze říci, že se jedná o zbytkový odpad z denní spotřeby domácností po vytřídění výše uvedených složek, které do klasického komunálního odpadu nepatří. V případě nesprávného uložení odpadu nebo přetížení nádoby nebude nádoba vyvezena. Maximální hmotnost nádoby o objemu 120 l, kterou lze bez problému vysypat pomocí dostupné techniky, je cca 20 kg.

Ostatní druhy odpadu (suť, větve, zeleň, nebezpečné odpady) mohou občané likvidovat, za dodržení platných pravidel, na separačních dvorech  nebo pomocí přistavených velkoobjemových kontejnerů (pouze objemný odpad). Plasty, papír, sklo mohou občané ukládat do separačních kontejnerů rozmístěných po městě. 

Výměny starých, nefunkčních nádob 

V rámci služby svozu komunálního odpadu v Pardubicích poskytujeme zdarma občanům i službu bezplatné výměnystarých, nefunkčních nádob (tj. nádob v důsledku stáří ve špatném technickém stavu, které již nemohou sloužit svému účelu- např. prorezlé). Občané Pardubic mohou telefonicky požadavek na výměnu nádoby nahlásit na tel. číslech 466 260 831-833. Po posouzení míry poškození našimi pracovníky bude nádoba v případě oprávněného nároku vyměněna. Výměna nádob se realizuje zpravidla do 10 pracovních dnů. Více bližších informací na uvedených telefonních číslech.

 

SmP odpady A.S. 

Pro obecné informace nás kontaktujte:

  466 260 831 - 833

  odpady@smp-pce.cz

  pracovní doba: 7:00–15:00

 

Pro dotazy týkající se přistavení velkoobjemových kontejnerů volejte
na 777 612 403 nebo svozu komunálního odpady 733 611 857.

  pracovní doba: 6:00–14:30

 

 

Název ulice Svozové dny  
17. listopadu pondělí čtvrtek
22. července úterý  
28. října čtvrtek  
5. května čtvrtek  
8. května pátek  

A

   
Akátová pátek  
Alešova středa  
Anenská pondělí čtvrtek
Arbesova středa  
Areál vodních sportů čtvrtek  
Arnošta z Pardubic pondělí čtvrtek
Artura Krause úterý pátek

B

   
Bacháčkova čtvrtek  
Bartolomějská úterý pátek
Bartoňova popelnice pondělí  
Bartoňova kontejnery čtvrtek  
Bělehradská Polabiny I. pondělí čtvrtek
Bělehradská Polabiny II.,IV. úterý  pátek
Bělobranská dubina úterý  
Bělobranské náměstí úterý pátek
Benedettiho středa  
Benešovo nám. popelnice čtvrtek  
Benešovo nám. kontejnery pondělí čtvrtek
Bezdíčkova středa  
Blahoutova pondělí čtvrtek
Boční úterý  
Boháčova středa  
Bohdanečská pondělí čtvrtek
Bokova středa  
Borová středa  
Bož. Němcové popelnice čtvrtek  
Bož. Němcové kontejnery pondělí čtvrtek
Boženy Vikové-Kunětické pondělí čtvrtek
Branecká pátek  
Bratranců Veverkových pondělí čtvrtek
Brigádníků popelnice úterý  
Brigádníků kontejnery úterý pátek
Brozanská čtvrtek  
Brožíkova úterý pátek
Bubeníkova středa  
Bubeníkovy sady středa  
Bulharská středa  

Č

   
Čacké úterý  
Čapkova středa  
Čechova středa  
Čechovo nábřeží středa  
Černoborská pátek  
Češkova popelnice čtvrtek  
Češkova kontejnery pondělí čtvrtek
Čihákova pondělí čtvrtek
Čs. armády úterý pátek

D

   
Danihelkova středa  
Dašická sídliště Tesla úterý pátek
Dašická popelnice úterý  
Dašická kontejnery úterý pátek
Dašická (od semaforů směr na Dašice až po kousek ul. za přejezdem směr na Černou za Bory) středa  
Dělnická pátek  
Dem. mládeže popelnice úterý  
Dem. mládeže kontejnery pondělí čtvrtek
Devotyho čtvrtek  
Divišova úterý  
Dlouhá pátek  
Do Nového středa  
Do Polí pátek  
Do Zahrádek úterý  
Dostihová pátek  
DOUBRAVICE středa  
DRAŽKOVICE pondělí  
Dražkovická úterý  
DROZDICE pátek  
Drozdická pátek  
Družby pondělí čtvrtek
Družstevní pondělí čtvrtek
Dr. Matouška pátek  
Dubové návrší pondělí čtvrtek
Dubánkova pondělí  
Dubinská pondělí čtvrtek
Dukelská středa  
Duškova středa  
Dvořákova středa  

E

   
Erno Košťála pondělí čtvrtek

F

   
Fáblovka středa  
Fibichova středa  
Fidrova středa  
Foersterova středa  
Františka Ventury pátek  
Fričova středa  
Fučíkova čtvrtek  
Fugnerova středa  

G

   
Gagarinova pondělí čtvrtek
Gebauerova - část ul. se jezdí v úterý ( od Sezemické ve směru k "tesláckému" sídlišti) středa  
generála Svobody středa  
Gorkého  čtvrtek  
Grusova úterý pátek

H

   
Havlíčkova úterý pátek
Habřinská pátek  
Heyrovského středa  
Hlaváčova pondělí čtvrtek
Holandská pátek  
Holcova úterý  
Holubova středa  
Hostovická pátek  
Hostovice pátek  
Hrabalova středa  
Hradčanská pátek  
Hradecká středa  
Hradišťská středa  
Hraniční úterý  
Hromádkova středa  
Hronovická pondělí čtvrtek
Hůrka úterý  
Husitská pátek  
Husova středa  

CH

   
Chelčického středa  
Chemiků pondělí čtvrtek
Chotkova pondělí  
Chrudimská úterý  

J

   
Jabloňová pátek  
Jahnova úterý pátek
Jana Palacha čtvrtek  
Jana Zajíce pondělí čtvrtek
Jilemnického úterý pátek
JIndřišská pondělí čtvrtek
Jiránkova úterý pátek
Jiráskova úterý pátek
Jiřího Potůčka popelnice pondělí  
Jiřího Potůčka kontejnery pondělí čtvrtek
Jiřího Tomana úterý pátek
Jiřího z Poděbrad pondělí čtvrtek
J.K.Tyla středa  
Josefa Janáčka pondělí čtvrtek
Josefa Poppera pátek  
Josefa Ressla úterý pátek
Jozefa Gabčíka pondělí  čtvrtek
Jožky Jabůrkové popelnice pondělí  
Jožky Jabůrkové kontejnery pondělí čtvrtek
JUDr. Krpaty středa  
Jungmannova úterý pátek

K

   
K Barvírně úterý  
K Besedě pátek  
K Blahobytu popelnice čtvrtek  
K Blahobytu kontejnery pondělí čtvrtek
K Cihelně čtvrtek  
K Dolíčku úterý  
K Dubině pátek  
K Hladíkovu pondělí  
K hřebčinci čtvrtek  
K Lesu úterý  
K Olšině popelnice pondělí  
K Olšině kontejnery pondělí čtvrtek
K Pardubičkám středa  
K Paští pondělí  
K Pišici pondělí  
K Polabinám úterý pátek
K Potoku středa  
K Přejezdu středa  
K Rozvodně čtvrtek  
K Rybníčku pátek  
K Silu středa  
K Vápence čtvrtek  
K Vinici čtvrtek  
K Višňovce popelnice čtvrtek  
K Višňovce kontejnery pondělí čtvrtek
K Zámečku středa  
K Židovskému hřbitovu úterý  
Karla IV. pondělí čtvrtek
Karla Šípka úterý pátek
Kašparova čtvrtek  
Kavanova středa  
Ke Hrázi pátek  
Ke Hřbitovu pátek  
Ke Hřišti středa  
Ke Kamenci středa  
Ke Kobelnici pátek  
Ke Koupališti čtvrtek  
Ke Mlýnu pondělí  
Ke Splávku čtvrtek  
Ke Stájím pátek  
Ke Trati středa  
Ke Tvrzi středa  
Klášterní úterý pátek
Kokešova pondělí  
Kollárova středa  
Kolonie pátek  
Komenského středa  
Komenského náměstí úterý pátek
Konečná úterý  
Kosmonautů pondělí čtvrtek
Kostelní úterý pátek
Kostnická pátek  
Kotkova úterý  
Kovárenská pátek  
kpt. Bartoše úterý pátek
kpt. Jaroše úterý pátek
kpt. Nálepky popelnice čtvrtek  
kpt. Nálepky kontejnery úterý pátek
kpt. Poplera pátek  
Krátká úterý  
Křemenská pátek  
Křičkova úterý pátek
Kunětická popelnice čtvrtek  
Kunětická kontejnery úterý pátek
Kyjevská středa  

L

   
Labská úterý pátek
Lánská úterý  
LÁNY NA DULKU čtvrtek  
Laty Brandisové pátek  
Legionářská středa  
Lesní úterý  
Letecká čtvrtek  
Lexova úterý pátek
Ležáků pondělí čtvrtek
Lidická pondělí čtvrtek
Lidimily Malé pondělí čtvrtek
Lonkova pondělí čtvrtek
Luční středa  
Luďka Matury pondělí čtvrtek

M

   
Macanova úterý pátek
Máchova úterý  
Malá úterý pátek
Mandysova úterý  
Mánesova  středa  
Marie Majerové středa  
Marie Pujmanové středa  
Marty Exnarové čtvrtek  
Masarykovo náměstí pondělí čtvrtek
Mezi Mosty středa  
Mezi Zahradami čtvrtek  
Mikulovická úterý  
Milheimova popelnice čtvrtek  
Milheimova kontejnery pondělí čtvrtek
Mírová čtvrtek  
Mladých pondělí čtvrtek
Mnětická středa  
Motoristů pátek  
Mozartova úterý pátek
Mrštíků středa  
MUDr.Ducháčkové středa  
Musílkova úterý  

N

   
Na Babce popelnice pondělí  
Na Babce kontejnery pondělí čtvrtek
Na Benátkách pátek  
Na Bukovině středa  
Na Drážce popelnice úterý  
Na Drážce (od hlavních semaforů po ulici Na Okrouhlíku) - popelnice středa  
Na Drážce kontejnery úterý pátek
Na Haldě středa  
Na Hrádku úterý pátek
Na Hrázi - popelnice úterý  
Na Hrázi - kontejnery pátek  
Na Humenském pátek  
Na Klárce čtvrtek  
Na Klínku pátek  
Na Kopci úterý  
Na Labišti pondělí čtvrtek
Na Ležánkách středa  
Na Návsi pondělí  
Na Okrouhlíku (od Dašické směr K Haldě) popelnice  úterý  
Na Okrouhlíku (od Dašické směr K Bulharské) popelnice  středa  
Na Okrouhlíku kontejnery úterý pátek
Na Parohách pátek  
Na Rybníčkách pátek  
Na Rybníku čtvrtek  
Na Spravedlnosti popelnice čtvrtek  
Na Spravedlnosti kontejnery pondělí čtvrtek
Na staré poště čtvrtek  
Na Štěpnici pondělí  
Na Třísle úterý pátek
Na Vrškách popelnice pondělí  
Na Vrškách kontejnery pondělí čtvrtek
Na Vrtálně středa  
Na Vsi pátek  
Na Záboří úterý  
nábřeží Závodu míru úterý pátek
Nábřežní čtvrtek  
Nad Metelkou čtvrtek  
Nádražní středa  
náměstí Čs. legií úterý  pátek
náměstí Dukelských hrdinů úterý pátek
náměstí Jana Pernera úterý pátek
náměstí Republiky úterý pátek
náměstí 9. května středa  
Národních hrdinů středa  
Nemošická úterý  
Nerudova úterý pátek
Nová úterý pátek
npor.Eliáše pondělí čtvrtek

O

   
Obětí 24. srpna úterý  
Odbojářů středa  
Odborářů pondělí čtvrtek
Ohrazenická pondělí  čtvrtek
Okrajová úterý  pátek
Okružní středa  
OPOČíNEK čtvrtek  
Orebská pátek  
Ortenova (Ohrazenice) středa  
Ostřešanská čtvrtek  

P

   
Palackého úterý pátek
Partyzánů pondělí čtvrtek
Pavlova popelnice pondělí  
Pavlova kontejnery pondělí čtvrtek
Pejchlova středa  
Pernerova úterý pátek
Pernštýnská úterý pátek
Pernštýnské náměstí úterý pátek
Pichlova popelnice čtvrtek  
Pichlova kontejnery pondělí čtvrtek
Písková středa  
Pištorova středa  
Plemenářský podnik čtvrtek  
Počápelská úterý pátek
Pod Břízkami úterý  
Pod Hřbitovem středa  
Pod Lipami úterý  
Pod Sklípky úterý pátek
Pod Zahradami úterý  
Pod Zámkem úterý pátek
Poděbradská pátek  
Pohránovská středa  
Poláčkova středa  
Polní čtvrtek  
Polská středa  
Popkovická pátek  
Pospíšilovo nám. středa  
Potěšilova úterý  
Pražská (Zavadilka) čtvrtek  
Pražská (Popkovice) čtvrtek  
Prodloužená úterý pátek
Prokopa Holého středa  
Průmyslová k Tesle středa  
Průmyslová od Tesly pátek  
Přeloučská pondělí  
Přerovská pátek  
Příčná čtvrtek  
Přihrádek úterý pátek

R

   
Raabova úterý  
Radiomechaniků popelnice úterý  
Radiomechaniků kontejnery úterý pátek
Raisova úterý  
Revoluční středa  
Riegrova středa  
Rokycanova - kontejnery 2x týdně, popelnice 1x pondělí čtvrtek
Rosická pondělí čtvrtek
Rosůlkova středa  
Rožkova popelnice čtvrtek  
Rožkova kontejnery pondělí čtvrtek
Rumunská popelnice úterý  
Rumunská kontejnery úterý pátek
Růženy Vojtěchové pondělí čtvrtek
Růžová pondělí  
Rybitevská středa  

S

   
Sadová čtvrtek  
Sakařova středa  
Salavcova středa  
Schulhoffova středa  
Schwarzovo náměstí středa  
Sedláčkova úterý pátek
Seifertova středa  
SEMTÍN středa  
Semtínská středa  
Severní středa  
Sezemická středa  
Sjezdová čtvrtek  
S.K.Neumanna popelnice čtvrtek  
S.K.Neumanna kontejnery pondělí čtvrtek
Skrbkova úterý  
Sladkovského pondělí čtvrtek
Slepá pondělí  
Sluneční úterý pátek
Smetanova středa  
Smetanovo náměstí pondělí čtvrtek
Smilova od 17. listopadu po Karla IV. pondělí čtvrtek
Smilova od 17. listopadu k nám.Legií úterý pátek
Sokolovská úterý pátek
Spodní čtvrtek  
Spojilská úterý  
Spojovací středa  
Sportovců pátek  
Sportovní čtvrtek  
Spořilov středa  
Srnojedská pátek  
Staňkova čtvrtek  
Staré náměstí čtvrtek  
Staročernská středa  
Staročernsko pátek  
Stavařov úterý pátek
Stavbařů pondělí čtvrtek
Studánecká popelnice úterý  
Studánecká kontejnery úterý pátek
Sukova třída úterý pátek
Svaté Anežky České úterý pátek
Světlá pátek  
Svobody pondělí čtvrtek

Š

   
Šafaříkova středa  
Široká úterý  
Školní pátek  
Školní náměstí středa  
Školská středa  
Škroupova středa  
Štefánikova úterý pátek
Štolbova úterý pátek
Štrossova středa  

T

   
Táborská pátek  
Teplého čtvrtek  
Terezy Novákové úterý  
Tichá úterý  
Tolarova středa  
Topolová pátek  
Trnovská středa  
třída Míru pondělí čtvrtek
Tuněchodská pátek  
Tylova pondělí čtvrtek
Tyršovo nábřeží úterý pátek
Tyršovy sady úterý pátek

U

   
U Borku středa  
U Bylanky pátek  
U Divadla pondělí čtvrtek
U Háje úterý pátek
U Husova sboru úterý pátek
U Josefa popelnice čtvrtek  
U Josefa kontejnery úterý pátek
U Kamenné vily středa  
U Kapličky pátek  
U Kostelíčka středa  
U Krematoria úterý  
U Marka úterý pátek
U Moruší pátek  
U Parku pátek  
U Prefy středa  
U Stadionu úterý pátek
U Suchého dubu úterý  
U Školy úterý  
U Štítu čtvrtek  
U Trojice čtvrtek  
U Zábran úterý  
U Zámečku středa  
Úzká úterý  

V

   
V Chaloupkách pondělí  
V Lipinách úterý  
V Oklikách pátek  
V Ráji čtvrtek  
V Uličce čtvrtek  
V Zahrádkách úterý  
V Zákoutí úterý  
V Zátiší pondělí  
Valčíkova pondělí čtvrtek
Varšavská úterý pátek
Vašákova pondělí  
Ve Lhotkách středa  
Ve Stezkách úterý  
Věry Junkové popelnice úterý  
Věry Junkové kontejnery úterý pátek
Vodárenská čtvrtek  
Vrchlického středa  
Vrchlického nábřeží nesvážíme  
Východní středa  
Výzkumná středa  

W

   
Wernerovo nábřeží úterý pátek
Wintrova I středa  
Wintrova II středa  
Wolkerova úterý pátek
Winternitzova středa  

Z

   
Za Hřištěm středa  
Za Kopečkem středa  
Za Oborou pondělí  
Za Pasáží pondělí  čtvrtek
Zahradní úterý  
Zajíčkova úterý  
Zámecká úterý  pátek
Zámek úterý  pátek
Zborovské Náměstí čtvrtek  
Zelená středa  
Zelenobranská úterý pátek
Zemědělská pátek  
Zminská pátek  

Ž

   
Železničního pluku popelnice čtvrtek  
Železničního pluku kontejnery pondělí čtvrtek
Žitná pondělí čtvrtek
ŽIŽÍN pátek  
Žižkova pátek  

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK