Reklama na sloupech veřejného osvětlení HORIZONT

Informační prvek - Expres Horizont (plakát se lepí)

Nabízme možnost prezentace Vaší firmy či výrobku formou výlepu reklamních plakátů na instalovaných panelech Horizont Expres na sloupech veřejného osvětlení. Tento jednostranný reklamní panel z bílého tvrzeného plastu je o rozměru 600 x 900 mm, tedy klasický rozměr plakátu o velikosti A1. Expres Horizonty jsou v počtu 151 ks nainstalovány i na příjezdových komunikacích do města.

Informační prvek - Klasik Horizont (plakát se vkládá pod průhlednou fólii)

Dále nabízíme prezentaci na panelech Horizont Klasik v počtu 17 kusů rovnoměrně rozmístěných ve středu města.  Název tohoto zařízení je odvozen od skutečnosti, že je nainstalován na sloupech veřejného osvětlení v zorném poli očí dospělého člověka. Základem je originální kovová konstrukce krytá ochrannou folií, která chrání plakát před poškozením a povětrnostními vlivy. Rozměr reklamních panelů je běžný rozměr plakátu A1 tedy 594 x 870 mm. Viditelná plocha pro reklamní účely je 590 x 830 mm.

Seznam těchto prvků naleznete ZDE.

Tyto reklamní a informační systémy jsou velice výhodné pro možnost opakovaného využití plakátů, jako doplněk velkých reklamních kampaní a v neposlední řadě je i velká účinnost díky oboustrannému umístění na sloupech veřejného osvětlení. 

Cena využívání reklamního prvku Expres Horizont nebo Klasik Horizont je za 1 den a 1 kus ve výši 25,- Kč + DPH. Při objednání na méně než 5 dní je účtován jednorázový poplatek 1.000,- Kč +  DPH.

 

Soubory ke stažení

Expres Horizont

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK