Úklid zametacími vozy

Strojní čištění komunikací zametacími vozidly

Čištění komunikací je prováděno samosběrnými zametacími vozidly. Nečistota se ukládá tíhovou silou ve sběrné skříni nástavby a smetky jsou ukládány na skládce v Dražkovicích.

Tuto službu provádíme pro Statutární město Pardubice v rámci plánovaného čištění komunikací. Soubor s rozpisem čištění komunikací si můžete otevřít ZDE. Stačí jen zadat Vaši ulici a dozvíte se, kdy se v dané lokalitě budou komunikace čistit. Pro bezproblémové provedení služby je potřeba, aby v čištěné lokalitě nebyla zaparkována žádná vozidla a netvořila tak překážku k samotnému čištění. Proto se 7 dní před výkonem rozmísťují dopravní značky s informací, kdy a v kolik hodin bude čištění probíhat. Pro řidiče je to informace, že mají svá vozidla přeparkovat, jinak riskují odtah.

Strojní metení chodníků a cyklistických stezek provádíme dvěma chodníkovými zametacími vozy značky Bucher s vysáváním. Čištění je prováděno samosběrnými zametacími vozidly. Protiběžné zametací talířové kartáče smetají nečistoty přímo před jedoucí vozidlo a smetené nečistoty jsou následně odsávány přes sací hubici silným proudem vzduchu do sběrného zásobníku nástavby. Oběhový vodní systém zajišťuje stejnoměrné zvlhčování smetených nečistot a snižuje množství pevných částeček ve vzduchu (prašnost). Smetky jsou taktéž ukládány na skládce v Dražkovicích.

Strojní čištění (splachování - mytí) komunikací a chodníků je prováděno dvěma velkými kropícími vozy. K mytí se používá užitková voda z řeky Chrudimky.

Čištění dešťových kanalizačních vpustí je jednou z dalších nabízených činností. Je prováděna pomocí speciální nástavby na Multicar M26. Nečistoty jsou odváženy na skládku odpadu do Dražkovic.

Čištění komunikací, chodníků a cyklistických stezek nabízíme firmám, obcím i městům. Cenovou nabídku zpracujeme po vyplnění poptávky nebo na základě telefonického či osobního kontaktu.

 

Poptávka - čištění komunikací

požaduji:
 
Položky označené tučně je povinné vyplnit.

 

Služby města Pardubic a.s. - čištění komunikací a zimní údržba

  466 260 821

  cisteniko@smp-pce.cz

  pracovní doba: 7:00–15:00

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK