inestiční oddělení - vyjádření ke stavbám

Investiční oddělení zajišťuje  veškerou investiční činnost SmP a.s.  a vyjadřuje se ke všem stavbám realizovaným na území města Pardubice včetně zákresů  kabelového vedení  veřejného osvětlení  a světelného signalizačního zařízení. 

Vydává  souhrnná vyjádření  ke stavbám  za divize: Veřejné osvětlení, Agroservis a Údržba komunikací. V odůvodněných případech se vyjadřujeme i za SmP - Odpady a.s. Účastní se jednání o investičních akcích města Pardubice.

O vyjádření je možné požádat písemně,  žádostí zaslanou poštou nebo podanou na recepci společnosti ( v době 5,00 -16,00 hod.).  

Pokud máte dokumentaci, kterou  lze vytisknout ve formátu A4 nebo A3 žádost je možné zaslat  mailem na tyto adresy:  novotna@smp-pce.cz,  haupt@smp-pce.cz.

To se týká i  žádosti o prodloužení vyjádření, pokud nedošlo ke změně původní projektové dokumentace.

Žádost o vyjádření je možné podat volnou formou nebo lépe  na našem formuláři. K žádosti  pro vydání vyjádření  k povolení stavby je třeba přiložit minimálně koordinační situaci , lépe je ještě přidat technickou zprávu, případně další výkresy nutné k posouzení dané stavby. V případě parkovacích stání , kontejnerových stání nebo obdobných  objektů ještě řezy a půdorysy.

Pokud žádost neposíláte mailem, výkresovou část je třeba podat ve dvojím vyhotovení, přičemž jedno vám bude odsouhlasené zasláno zpět.

Vyjádření je pak možné zaslat mailem, ponechat k  osobnímu vyzvednutí na recepci nebo zaslat poštou.

 

Soubory ke stažení

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC A.S. - investiční oddělení

  466 260 861, 466 260 863

  novotna@smp-pce.cz

      haupt@smp-pce.cz

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK