Smuteční obřady ve velké obřadní síni

Středa 3. 4. 2019

Dnes se smuteční obřady nekonají.

Úterý 2. 4. 2019

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
11:15 HOLAN Vladimír inv. důchodce 1957 Přelouč
12:00 SMUTNÝ Miroslav důchodce 1933 Semín

Pondělí 1. 4. 2019

Dnes se smuteční obřady nekonají.

Pátek 29. 3. 2019

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 BUKOVSKÁ Milada důchodkyně 1948 Mokošín
09:00 HONZŮ Drahoslava důchodkyně 1950 Přelouč
09:45 ŠPATENKA František inv. důchodce 1957 Pardubice
10:30 SLEZÁKOVÁ Emilie důchodkyně 1941 Licomělice
11:15 Ing. ŠKOP Miroslav důchodce 1942 Pardubice
12:00 DVOŘÁKOVÁ Jaromíra důchodkyně 1927 Starý Dvůr
13:00 ROLNÍK Jan důchodce 1953 Chýšť
13:45 VYBÍRALOVÁ Darina důchodkyně 1955 Pardubice
14:30 TÁBOŘÍKOVÁ Věra důchodkyně 1925 Pardubice
15:15 KRAMÁŘ Josef důchodce 1948 Hrobice

Čtvrtek 28. 3. 2019

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
09:45 BUREŠOVÁ Marie důchodkyně 1942 Živanice
10:30 PUHLOVSKÝ Josef důchodce 1948 Přelouč
11:15 ROTTER Vlastislav důchodce 1948 Horní Ředice
12:00 ČUTA Václav důchodce 1942 Pardubice
13:00 SEHNOUTEK Vladimír důchodce 1941 Pardubice

Středa 27. 3. 2019

Dnes se smuteční obřady nekonají.

Úterý 26. 3. 2019

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 FORMÁNKOVÁ Drahoslava důchodkyně 1929 Pardubice
09:00 POHL Josef důchodce 1927 Pardubice
09:45 Obřad v kruhu rodinném
10:30 KUBA Jiří důchodce 1935 Přelouč
11:15 FLAŠKOVÁ Miroslava důchodkyně 1943 Pardubice
12:00 PSCHEIDT Jiří advokát 1985 Lázně Bohdaneč

Pondělí 25. 3. 2019

Dnes se smuteční obřady nekonají.

Pátek 22. 3. 2019

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 Obřad v kruhu rodinném
09:00 TESAŘ Jaroslav důchodce 1946 Pardubice
09:45 KADLEC Josef důchodce 1938 Pardubice
10:30 RYŠAVÝ Jaroslav důchodce 1932 Pardubice
11:15 LAUŠMAN Miroslav důchodce 1952 Stéblová
12:00 KAŠPAROVÁ Věra důchodkyně 1938 Pardubice
13:00 VELINSKÝ Karel důchodce 1927 Holice
13:45 FLEKALOVÁ Hana důchodce 1927 Praha
14:30 VÁGNER Jaroslav důchodce 1932 Pardubice
15:15 ŠTĚPÁNKOVÁ Marie důchodkyně 1938 Bukovka

Čtvrtek 21. 3. 2019

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
09:00 NĚMEC Jan důchodce 1942 Pardubice
09:45 RŮTOVÁ Květoslava důchodkyně 1937 Přelouč
10:30 JÄGRMANNOVÁ Růžena důchodkyně 1940 Starý Mateřov
11:15 Ing. MACHÁČEK Milan důchodce 1934 Pardubice
12:00 ŽIDKOVÁ Věra důchodkyně 1936 Pardubice

 

Služby města Pardubic a.s. - pohřební služby a krematorium

  466 768 245, 777 783 160

  pohrebnisluzby@smp-pce.cz

  nepřetržitá služba pro převozy zesnulých: 777 769 620-1

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK