Smuteční obřady ve velké obřadní síni

Na základě usnesení vlády ČR platí od 27.12.2020 omezení účasti na pohřbu na maximálně 15 osob.

V obřadní síni nadále platí povinnost nosit roušku a dodržovat vzdálenost 2 m od ostatních smutečních hostů, s výjimkou osob žijících spolu v jedné domácnosti.

Pátek 5. 2. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
11:15 NOVÁKOVÁ Blanka důchodkyně 1944 Pardubice
12:00 SKÁLOVÁ Marie důchodkyně 1942 Lázně Bohdaneč
13:00 KLAPKOVÁ Květuška důchodkyně 1933 Sezemice
14:30 ŠTĚPÁNEK Jaroslav důchodce 1930 Staré Hradiště

Čtvrtek 4. 2. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
11:15 ŠVECOVÁ Olga důchodkyně 1950 Pardubice

Středa 3. 2. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
10:30 ŠTĚPÁNKOVÁ Alena důchodkyně 1934 Přelouč
11:15 HEJNA Pavel inv. důchodce 1959 Pardubice

Úterý 2. 2. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
09:00 TOMKOVÁ Eva důchodkyně 1949 Pardubice
09:45 Obřad v kruhu rodinném
10:30 TYLEROVÁ Vlasta důchodkyně 1923 Klenovka
11:15 NOVÁK Milan důchodce 1935 Pardubice
12:00 BURIANOVÁ Marie důchodkyně 1947 Svinčany

Pátek 29. 1. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 ZÁŘECKÝ Miroslav důchodce 1934 Přelouč
09:00 LEVINSKÁ Danuše důchodkyně 1929 Pardubice
09:45 BOŘEK Miloš důchodce 1956 Přelouč
10:30 PAPUŠEK Václav důchodce 1954 Pardubice
11:15 NEZBEDA Petr důchodce 1945 Pardubice
12:00 NEKVAPIL Josef důchodce 1945 Přelouč
13:00 STEHNO Zdenek důchodce 1946 Pardubice
13:45 JUKL Oto důchodce 1939 Nemošice
14:30 KNAIFLOVÁ JIŘINA důchodkyně 1944 Pardubice
15:15 BOBKOVÁ Marie důchodkyně 1928 Pardubice

Čtvrtek 28. 1. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 SVOBODA Miloslav důchodce 1928 Pardubice
09:00 Obřad v kruhu rodinném
09:45 Mgr. HALUZA Jasan Ludvík 1958 Valy
10:30 KUBANT Josef důchodce 1945 Přelouč
11:15 KUSYNOVÁ Hedvika důchodkyně 1937 Pardubice
12:00 KLOZ Jiří důchodce 1944 Pardubice
13:00 Obřad v kruhu rodinném
13:45 VOTRUBA Václav důchodce 1941 Pardubice
14:30 NETOLICKÁ Zdeňka důchodkyně 1930 Pardubice

Středa 27. 1. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
09:45 JAREŠ František důchodce 1957 Chrudim
10:30 BARTA Jiří důchodce 1953 Srnojedy
11:15 MÁLEK Zdeněk skladník 1972 Lukavička

Úterý 26. 1. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 Obřad v kruhu rodinném
09:00 CHEJNOVSKÝ František důchodce 1948 Horní Jelení
09:45 PŘÍHODA Jiří důchodce 1946 Heřmanův Městec
10:30 APPELT Bohumír důchodce 1944 Pardubice
11:15 TICHÁ Eliška důchodkyně 1947 Pardubice
12:00 KŘÍŽ Bohuslav důchodce 1929 Pardubice
13:00 DANIHELKA Miloš důchodce 1944 Pardubice
13:45 FILIPOVÁ Miluška důchodkyně 1934 Poběžovice u Holic
14:30 PRAVDA Josef důchodce 1932 Pardubice
15:15 STŘELCOVÁ Věra důchodkyně 1937 Vlkov pod Oškobrem

Pondělí 25. 1. 2021

Dnes se smuteční obřady nekonají.

Pátek 22. 1. 2021

Čas Jméno Profese Rok narození Bydliště
08:15 VOSÁHLO Pavel důchodce 1946 Pa
09:00 VRBATA Pavel důchodce 1952 Pardubice
09:45 ŠMÍD Jiří důchodce 1938 Pardubice
10:30 Obřad v kruhu rodinném
11:15 JANSKÁ Milena důchodkyně 1942 Pardubice
12:00 TÁBORSKÁ Marie důchodkyně 1931 Pardubice
13:00 Ing. ŽEŽULKA Dušan technik IT 1957 Pardubice
13:45 VOLDÁNOVÁ Eva důchodkyně 1943 Pardubice
14:30 TREPPESCH Petr důchodce 1945 Pardubice
15:15 MUSIL Jiří důchodce 1933 Choltice

 

Služby města Pardubic a.s. - pohřební služby a krematorium

  466 768 245, 777 783 160

  pohrebnisluzby@smp-pce.cz

  nepřetržitá služba pro převozy zesnulých: 777 769 620-1

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK